REZERWACJA ON-LINE RAFTING NA DUNAJCU

UWAGA:

  • Dokonanie rezerwacji on-line możliwe jest najpóźniej na 1 dzień przed planowaną data przyjazdu/wypożyczenia. W przypadku rezerwacji w tym samym dniu, prosimy o kontakt telefoniczny.
  • Przyjęcie i ważność rezerwacji każdorazowo musi zostać potwierdzona przez FUNRACE w formie wiadomości e-mail lub potwierdzenia telefonicznego!. 

RAFTING + DOJAZD WŁASNY/ dojście piesze do bazy w Sromowcach Niżnych

  • Wybierając ten pakiet nie zamierzasz korzystać z oferowanego przez nas transportu. Spotkanie bezpośrednio w bazie w Sromowcach to opcja dedykowana przede wszystkim osobom schodzącym z Trzech Koron. Jeśli w dzień realizacji zamierzasz dojechać swoim samochodem, wybierz PAKIET: RAFTING + BUS i dojedź do Szczawnicy, gdzie czeka na Ciebie DARMOWY PARKING. Pamiętaj! Transport realizujemy ze Szczawnicy wyłącznie przed spływem.

RAFTING + DOJAZD BUSEM ZE SZCZAWNICY

  • Wybierając ten pakiet zamierzasz korzystać z oferowanego przez nas transportu. Spotkanie odbywa się w Szczawnicy, gdzie czeka na Ciebie DARMOWY PARKING.

RAFTING + DOJAZD ROWEREM

  • Wybierając ten pakiet zamierzasz dojechać na start rowerem. Spotkanie odbywa się w Szczawnicy, gdzie czeka na Ciebie DARMOWY PARKING i gdzie wyposażymy Cię w rower.
  •  
Dane osobowe
rezerwującego
Data i trasa
spływu
Liczba uczestników
spływu
Wypożycz dodatkowy
sprzęt
Dodatkowe
informacja
Regulamin
regulamin
polityka prywatności

Zufali nam i nie zawiedli się

Otrzymane referencje są potwierdzeniem jakości naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych klientów

Witaj! W czym możemy pomóc?