Kajaki: 1,2,3 os SPŁYWY KAJAKOWE

Darmowy Parking

na Dunajcu RAFTING

Darmowy Parking

3 różne trasy spływu KAJAKI

Darmowy Parking

dla rodziny/ znajomych pontony

Darmowy Parking

Rower + spływ na Dunajcu Rowery

Darmowy Parking

kajaki turystyczne i sportowe wypożyczalnia

Darmowy Parking

rodzinne spływy kajaki

Darmowy Parking

spływy na deskach SUP na Dunajcu

Darmowy Parking

imprezy w Pieninach Integracja

Sprawdź szczegóły

Pierwsze takie miejsce w PIENINACH! CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU FUNRACE

Powstało z pasji do sportu, działania i aktywnego wypoczynku. Pieniny to nasze miejsce, a sport to nasz sposób na regenerację i odpoczynek. Pozwól, że i Tobie pokażemy świat FUNRACE, zabierając na spływ Dunajcem, kajaki, rafting, rowery, deski SUP czy wycieczki górskie. W naszym centrum znajdziesz największy wybór sprzętu kajakowego i pontonowego w Szczawnicy. Przygotowaliśmy dużą, prywatną przystań, w której w bezpłatnie (na czas spływu) zaparkujesz swój samochód, przejedziesz z nami na miejsce startu wybranej atrakcji, a po zakończonym spływie skorzystasz z przebieralni czy toalety. Brzmi pięknie?. Z FUNRACE tak jest!. 

Czekamy na Ciebie w #Pieninach!
#znamiwpieniny #aktywnepieniny

Sprawdź dlaczego warto wybrać FUNRACE

Aktywny Wypoczynek

Aktywny Wypoczynek

Centrum Aktywnego Wypoczynku FUNRACE czyli jedyne takie miejsce w Pieninach, które powstało z pasji do sportu, działania  i aktywnego wypoczynku. Pieniny to nasze miejsce, a sport to nasz sposób na regeneracje i odpoczynek. Pozwól, że i Tobie pokażemy świat FUNRACE, zabierając na spływy kajakowy Dunajcem, rafting Dunajcem, spływ na SUPie,  czy rowerowy wypad. W naszym centrum znajdziesz największy wybór sprzętu kajakowego i pontonowego w Szczawnicy.

Wygodna rezerwacja

Wygodna rezerwacja

Przygotowaliśmy kilka kanałów szybkiej i wygodnej rezerwacji. Od intuicyjnego formularza on-line, przez opcję mailową, po wygodną rezerwację telefoniczną. Nasze biuro obsługi Klienta pozostaję do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Po złożeniu rezerwacji otrzymujesz maila z jej potwierdzeniem oraz szczegółami organizacyjnymi. Tak zaczyna się przygoda z FUNRACE :-)

Przystań i darmowy parking

Przystań i darmowy parking

Komfort, wygoda, odpoczynek, optymalizacja kosztów to dla nas ważne elementy dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów dużą, prywatną przystań, w której w pierwszej kolejności bezpłatnie (na czas spływu) zaparkujesz swój samochód, stąd także przejedziesz z nami na miejsce startu, a po zakończonym spływie skorzystasz z przebieralni czy toalety. Brzmi pięknie?. Z FUNRACE tak jest - nasza oferta jest kompleksowa nie tylko na stronie internetowej :-)

Wiedza i Doświadczenie

Wiedza i Doświadczenie

Podobno ma je każda firma. Za naszym stoi kilkanaście lat treningów sportowych i 11 lat  praktyki w zakresie świadczonych usług. Doświadczenie FUNRACE widać w naszej ofercie, oferowanym sprzęcie, w podejściu do Klienta, w rozwiązaniach logistycznych i systemowych. Nasze doświadczenie to tysiące obsłużonych i zadowolonych Klientów - tych indywidualnych i grupowych, tych bardziej i mniej wymagających. Znamy się na tym co robimy. Zaufaj nam i Ty!

FUNRACE Team

FUNRACE Team

Wychodzimy z założenia, że o jakości naszych usług świadczą również nasi pracownicy. Dlatego też team naszej firmy tworzy wykwalifikowana kadra, składająca się z instruktorów różnorodnych dyscyplin, ratowników GOPR, WOPR, ludzi charyzmatycznych, zarażający pozytywnym, góralskim humorem i dostarczających dobrej, bezpiecznej zabawy. Ponad to współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami, obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Taka pozycja daje pełną wiarygodność oferowanych przez nas usług.

Cieszymy się, że sezon letni właśnie się rozpoczął!

Centrum Aktywnego Wypoczynku FUNRACE czyli jedyne takie miejsce

w Pieninach, które powstało z pasji do sportu, działania 

i aktywnego wypoczynku.

Zufali nam i nie zawiedli się

Otrzymane referencje są potwierdzeniem jakości naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych klientów

Witaj! W czym możemy pomóc?