O nas

Kilka słów o FUN&RACE … czyli poznaj nas bliżej

Zamiłowanie do sportu i związane z tym lata doświadczeń, wiarygodność i pełen profesjonalizm, różnorodność propozycji – bo nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Firma FUN&RACE to dynamiczny  zespół ludzi, dla których sport to pasja i życie. Z takim samym zaangażowaniem i entuzjazmem, który włożyliśmy niegdyś w zdobywanie naszych sportowych umiejętności, wychodzimy teraz naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

FUN&RACE od 6 lat specjalizujemy się w organizacji eventów, imprez integracyjnych, wycieczek oraz aktywnego wypoczynku na terenie Pienin i Podhala. Własna baza sprzętowa, doświadczona i wykwalifikowana kadra, współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi obiektami noclegowymi i gastronomicznymi pozwala nam tworzyć oferty „szyte na miarę” i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dając tym samym naszym klientom komfort pobytu i świetną zabawę. Chcemy aby wypoczynek, czy spotkanie integracyjne było niezapomnianym przeżyciem, profesjonalnie zorganizowanym i spełniającym oczekiwania naszych klientów.

Nie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

FUN&RACE team

20

Kamil Zaród instruktor, współwłaściciel firmy

Współzałożyciel FUN&RACE, mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Ratownik GOPR, człowiek wielu sportowych pasji: narciarstwa, skialpinizm, kajakarstwa, raftingu. Gdy nie ma nart na nogach lub wiosła w rękach przemierza na dwóch kółkach lub nogach górskie szlaki, startując w maratonach rowerowych lub górskich biegach. Mistrz Polski w kajakarstwie górskim, Instruktor Sportu z kajakarstwa górskiego. Doświadczenie, świetne przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne. 
W FUN&RACE odpowiedzialny za organizację szkoleń kajakowych, spływów oraz obsługę wypożyczalni.

Anna Buczek event manager, współwłaściciel firmy

Współzałożyciel FUN&RACE, mgr Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Potrafi łączyć pasję z pracą zawodową. Miłośniczka narciarstwa w każdym wydaniu, któremu poświęca większą część roku. Kiedy jednak kończy sezon zimowy i odkłada narty otwiera komputer i nie rozstaje się z telefonem. Koordynuje pracę całego team’u, czuwając aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

W FUN&RACE odpowiedzialna za obsługę klientów grupowych i indywidualnych oraz opracowywanie scenariuszy niezapomnianych imprez.

Małgorzata Buczek event manager

Konrad Gębala instruktor

Niezastąpiony podczas rozgrywek paintballu, świetny taktyk, organizator. Posiada niezliczony zasób góralskich kawałów.

W FUN&RACE odpowiedzialny za organizację spływów pontonowych, rozgrywek paint-ball.

Hubert Gębala instruktor

Były zawodnik w kajakarstwie górskim, wielkorotny medalista Mistrzostw Polski. Jako miłośnik sportów extremalnych poszukuje adrenaliny w każdym wydaniu … najchętniej tej w postaci downhillu rowerowego. W zimie zamienia dwa kółka na jedną deskę i z taką samą pasją pracuje jako instruktor snowboardu. Jedno trzeba przyznać – jego umiejętności przebija jedynie jego poczucie humoru, którego nigdy mu nie brakuje.

W FUN&RACE odpowiedzialny za obsługę spływów pontonowych i wycieczek rowerowych.

Grzegorz Kwiatek instruktor

Student AWF w Krakowie, Ratownik GOPR, reprezentant Polski w zawodach w kajakarstwie górskim w kategorii C-1, medalista Mistrzostw Europy, wielokrotny Mistrz Polski. Człowiek gór, miłośnik sportu i rywalizacji. Kiedy nie pływa na kajaku, jedździ na rowerze lub biega, ścigając się w maratonach rowerowych lub górskich maratonach biegowych. Kiedy na szlakach robi się tłoczno zabiera sprzęt wspinaczkowy a zimą narty turowe. Sport porzuca tylko w jednym wypadku, kiedy na wezwanie Naczelnika GOPR trzeba nieść pomoc w górach. W FUN&RACE odpowiedzialny za organizację spływów pontonowych, kajakowych oraz zajęć linowych. 

Michał Kubik

Mateusz Lizoń

Adam Olędzki

Artur Wojtaszek

Radek Wojtaszek

0
Łączenie
Proszę czekać...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?