Kajaki: 1,2,3 os SPŁYWY KAJAKOWE

Sprawdź szczegóły

na Dunajcu RAFTING

Sprawdź szczegóły

3 różne trasy spływu KAJAKI

Sprawdź ofertę

dla grupy znajomych pontony

sprawdź ofertę

kajaki turystyczne i sportowe wypożyczalnia

Sprawdź szczegóły

rodzinne spływy kajaki

Sprawdź szczegóły

imprezy w Pieninach Integracja

Sprawdź szczegóły

Rower + spływ na Dunajcu Rowery

Sprawdź szczegóły

spływy na deskach SUP na Dunajcu

Sprawdź szczegóły

Jedyne w PIENINACH! CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU FUNRACE

Planujesz urlop w Pieninach? Zapoznaj się z naszą ofertą i spędź go aktywnie z FUNRACE!. Zabierzemy Cię na spływ Dunajcem, kajaki, rafting, rowery, deski SUP, wycieczki górskie. Zapraszamy! #znamiwpieniny #aktywnepieniny

Sprawdź dlaczego warto wybrać FUNRACE

Wygodna rezerwacja

Wygodna rezerwacja

Przygotowaliśmy kilka kanałów szybkiej i wygodnej rezerwacji. Od intuicyjnego formularza on-line, przez opcję mailową, po wygodną rezerwację telefoniczną. Nasze biuro obsługi Klienta pozostaję do dyspozycji 7 dni w tygodniu. Po złożeniu rezerwacji otrzymujesz maila z jej potwierdzeniem oraz szczegółami organizacyjnymi. Tak zaczyna się przygoda z FUNRACE :-)

Aktywny Wypoczynek

Aktywny Wypoczynek

Centrum Aktywnego Wypoczynku FUNRACE czyli jedyne takie miejsce w Pieninach, które powstało z pasji do sportu, działania  i aktywnego wypoczynku. Pieniny to nasze miejsce, a sport to nasz sposób na regeneracje i odpoczynek. Pozwól, że i Tobie pokażemy świat FUNRACE, zabierając na spływy kajakowy Dunajcem, rafting Dunajcem, spływ na SUPie,  czy rowerowy wypad. W naszym centrum znajdziesz największy wybór sprzętu kajakowego i pontonowego w Szczawnicy.

Przystań i darmowy parking

Przystań i darmowy parking

Komfort, wygoda, odpoczynek, optymalizacja kosztów to dla nas ważne elementy dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów dużą, prywatną przystań, w której w pierwszej kolejności bezpłatnie (na czas spływu) zaparkujesz swój samochód, stąd także przejedziesz z nami na miejsce startu, a po zakończonym spływie skorzystasz z przebieralni czy toalety. Brzmi pięknie?. Z FUNRACE tak jest - nasza oferta jest kompleksowa nie tylko na stronie internetowej :-)

Wiedza i Doświadczenie

Wiedza i Doświadczenie

Podobno ma je każda firma. Za naszym stoi kilkanaście lat treningów sportowych i 11 lat  praktyki w zakresie świadczonych usług. Doświadczenie FUNRACE widać w naszej ofercie, oferowanym sprzęcie, w podejściu do Klienta, w rozwiązaniach logistycznych i systemowych. Nasze doświadczenie to tysiące obsłużonych i zadowolonych Klientów - tych indywidualnych i grupowych, tych bardziej i mniej wymagających. Znamy się na tym co robimy. Zaufaj nam i Ty!

FUNRACE Team

FUNRACE Team

Wychodzimy z założenia, że o jakości naszych usług świadczą również nasi pracownicy. Dlatego też team naszej firmy tworzy wykwalifikowana kadra, składająca się z instruktorów różnorodnych dyscyplin, ratowników GOPR, WOPR, ludzi charyzmatycznych, zarażający pozytywnym, góralskim humorem i dostarczających dobrej, bezpiecznej zabawy. Ponad to współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami, obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Taka pozycja daje pełną wiarygodność oferowanych przez nas usług.

Sprawdź co u nas słychać

30 kwietnia 2019
aktualności
Weekend majowy tuż, tuż a wraz z nim (...)
czytaj dalej
30 kwietnia 2019
aktualności
Takie widoki tylko tu . #Pieniny i #PrzełomDunajca (...)
czytaj dalej
26 maja 2018
aktualności
I przyszedł czas na zmiany ... tak jest (...)
czytaj dalej
26 maja 2018
aktualności
Cudowna pogoda , wyśmienite warunki , piękny (...)
czytaj dalej

Zapisz się do naszego newslettera

W każdej chwili możesz się z niego wypisać

Zufali nam i nie zawiedli się

Otrzymane referencje są potwierdzeniem jakości naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych klientów

Witaj! W czym możemy pomóc?