O nas

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA FUN&RACE

Z LICENCJĄ SITN PZN

 

Szkoły Narciarskiej FUNRACE, powstałej na fundamencie wieloletniego doświadczenia zawodniczego, trenerskiego oraz instruktorskiego jako miejsca profesjonalnych szkoleń narciarskich oraz organizacji zimowych imprez integracyjnych w kraju i za granicą.

 

Licencja 2015/16 SINPZIN Najwyższe uprawnienia SITNPZN oraz WSI, aktywność zawodowa, udział w krajowych -> i zagranicznych kongresach poświęconych nauczaniu sportów śnieżnych, stawia nasz Warsztat metodyczno-techniczny na najwyższym poziomie, dając nam pełną wiarygodność a naszym klientom poczuciekomfortu oraz profesjonalizmu usług. Wciąż powiększające się gronoklientów utwierdza nas w przekonaniu, iżstworzyliśmy miejsce, w którym nie tylko uczy sięjazdy na nartach ale w którym pokazuje się piękno narciarstwa, aktywnego wypoczynku oraz zaszczepia Licencja 2014/15 sportowego bakcyla.

SITNPZIN Od początku działalności należymy do grona najlepszych szkół narciarskich w Polsce, posiadających licencję Stowarzyszenia Instruktorów -> i Trenerów Narciarstwa. Od sezonu 2012/2013 Szkoła Narciarska FUN&RACE, posiada licencję typu A+B, która uprawnia doprowadzenia szkoleń narciarskich z zakresu podstawowego oraz kształcenia przyszłej kadry instruktorskiej podczas kursów kadrowych. Realizację każdego przedsięw szkolenia narciarskiego, zawodów bądź zimowych imprezintegracyjnych zawsze powierzamy wsprawdzone ręce naszej wykw Instruktorów Wykładowców, instruktorów SITN PZN, Trenerów Narciarstwa Alpejskiego PZN. Zapraszamy na Szkolenia narci skie na terenie stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka oraz na zagraniczne Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii.

 

 

TEAM CZYLI

TRZON NASZEJ SZKOŁY

 

Wychodzimy z założenia, że o profesjonalizmie naszych usług stanowią nasilnstruktorzy. Dlatego też w naszych szeregach zrzeszamy Mistrzów Polski w narci arstwie alpejskim, Mistrzów Polski Instruktorów, byłych zawodników, Trenerów Narciarstwa Alpejskiego oraz absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego. Kadra Szkoły Narciarskiej FUNRACE przygotowana jest do kompleksowej realizacji programu szkolenia narciarskiego, snowboardowego, telemarkowego, skitourowego:

Zufali nam i nie zawiedli się

Otrzymane referencje są potwierdzeniem jakości naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych klientów