O nas

SZKOŁA NARCIARSKA I SNOWBOARDOWA FUNRACE

Z LICENCJĄ SITN PZN

_________________________________________

Szkoły Narciarskiej FUNRACE, powstałej na fundamencie wieloletniego doświadczenia zawodniczego, trenerskiego oraz instruktorskiego jako miejsca profesjonalnych szkoleń narciarskich oraz organizacji zimowych imprez integracyjnych w kraju i za granicą.

Coroczna Licencja SITN PZN, najwyższe krajowe uprawnienia SITN PZN oraz międzynarodowe ISIA, aktywność zawodowa, udział w krajowych i zagranicznych kongresach, poświęconych nauczaniu sportów śnieżnych, stawia nasz Warsztat metodyczno-techniczny na najwyższym poziomie, dając nam pełną wiarygodność a naszym klientom poczucie komfortu oraz profesjonalizmu usług. Wciąż powiększające się grono klientów utwierdza nas w przekonaniu, iż stworzyliśmy miejsce, w którym nie tylko uczy się jazdy na nartach ale w którym pokazuje się piękno narciarstwa, aktywnego wypoczynku oraz zaszczepia  sportowego bakcyla.

Od początku działalności należymy do grona najlepszych szkół narciarskich w Polsce, posiadających licencję Stowarzyszenia Instruktorów  i Trenerów Narciarstwa. Od sezonu 2012/2013 Szkoła Narciarska FUNRACE, posiada licencję typu A+B, która uprawnia do doprowadzenia szkoleń narciarskich z zakresu podstawowego oraz kształcenia przyszłej kadry instruktorskiej, podczas kursów kadrowych. Od sezonu 2019 nasi Instruktorzy należą do elitarnego grona Międzynarodowych, Zawodowych Instruktorów ISIA.

Realizację każdego przedsięwzięcia czy szkolenia narciarskiego, zawodów bądź zimowych imprez integracyjnych zawsze powierzamy w sprawdzone ręce naszej wykwalifikowanej kadry: Instruktorów Wykładowców, Instruktorów SITN PZN, Instruktorów ISIA, Trenerów Narciarstwa Alpejskiego PZN. Zapraszamy na Szkolenia narciarskie na terenie stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka, Czorsztyn-Ski oraz na zagraniczne Wyjazdy narciarskie do Włoch i Austrii.

_________________________________________

TEAM CZYLI

TRZON NASZEJ SZKOŁY

_________________________________________

Wychodzimy z założenia, że o profesjonalizmie naszych usług stanowią nasi lnstruktorzy. Dlatego też w naszych szeregach zrzeszamy Mistrzów Polski w narciarstwie alpejskim, Mistrzów Polski Instruktorów, byłych zawodników, Trenerów Narciarstwa Alpejskiego oraz absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego. Kadra Szkoły Narciarskiej FUNRACE przygotowana jest do kompleksowej realizacji programu szkolenia narciarskiego, snowboardowego, telemarkowego, skitourowego, biegowego:

Zufali nam i nie zawiedli się

Otrzymane referencje są potwierdzeniem jakości naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych klientów

Witaj! W czym możemy pomóc?